Speed Marine Kish
corner left-topcorner right-top
SPEED MARINE KISH
WE ARE PROFESSIONAL IN MARINE
corner left-bottomcorner right-bottom

Engineering Design

طراحی مهندسی

بخش طراحی شرکت تولیدی مهندسی Speed Marine Kish، با دارا بودن کادری مجرب در حیطه های طراحی و آنالیز و با استفاده از نرم افزار های پیشرفته و روز دنیا ، فعالیت دارد. این بخش شامل مهندسان طراحی صنعتی، مکانیک،مهندسی کشتی سازی  و سازه می شود، که با توجه به تجربه ساخت و اجرا، توانمندی طراحی محصولات در حوزه های مختلف از جمله صنایع دریایی و کشتی سازی،صنعت گردشگری، اسکله های شناور، سازه های دریایی و ... را دارا می باشد.

 smkish engineering design 01

در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی، بدیهی است که مهمترین بخش یک پروژه، نه مرحله ی ساخت آن ، بلکه مرحله طراحی   و آنالیز می باشد. بطوری که هر چقدر این مرحله پیش از ساخت دقیق و حساب شده باشد به تبع آن مرحله ساخت با دقت و کیفیت بالاتری انجام می شود. با توجه به استفاده از نرم افزار های طراحی سه بعدی مانند راینومارین (پلاگین مخصوص نرم افزار راینو با قابلیت ساخت سطوح و shape متنوع با کاربری های گوناگون)، نرم افزار سالید ورکز، نرم افزار کتیا ، نرم افزار تحلیلی انسیس و نرم افزار های تحلیلی هیدرواستاتیک و هیدرودینامیک، بخش طراحی Speed Marine Kish، قادر به تهیه طرح های مورد نیاز مشتری به همراه آنالیز های استاندارد به منظور دقت و سهولت در مرحله ی ساخت و اجرا می باشد.

 smkish engineering design 02

از جمله قابلیت های تیم طراحی این شرکت در بخش شناوری می توان به طراحی و ساخت بدنه شناورهای با فرم های مختلف مانند مونوهال، کاتاماران، تری ماران و... در ابعاد 6 تا 20 متری اشاره کرد. در حوزه سازه های دریایی نیز می توان طراحی و ساخت اسکله های شناور با کاربری های مختلف تفریحی و عملیاتی را ذکر نمود.همچنین طراحی و ساخت محصولات کامپوزیتی دریایی از قبیل حوضچه های تست شناور، پانتون ها و پارکینگ های شناوری و لانه های سرپوشی نگه داری متحرک از دیگر اقدامات بخش طراحی و ساخت شرکت Speed Marine Kish می  باشد. همکاری چندین ساله با مراکز تحقیقاتی کشور و ساخت شناورها ودیگر محصولات یاد شده، خود، گواه اعتبار و تجربه ی بالای این شرکت در عرصه صنعت دریایی کشور است.

smkish engineering design 03

promo

We Design & Produce

We do all you need!

Google Map Address

Contact Us

Address: No.11, Port Complex, Kish Island, Iran.
Instagram ID: speedmarinekish
Mobile: +98 (912) 3158940
Email: info@smkish.com

Our Partners:

Karachem Co.

PEPCOIRAN

IRANMACO